17.01.2022

Sportowe podsumowanie roku

opublikowano: 2018-01-10 przez:

W wtorek 9 stycznia 2018 r. odbyło się tradycyjne coroczne spotkanie sportowców z Okręgowej Izby Radców Prawnych w Warszawie. W spotkaniu udział wzięli przedstawiciele sekcji sportowych Izby warszawskiej: koszykówki, siatkówki, piłki nożnej, biegów, golfa i futsalu, uczestnicy regat oraz sympatycy rywalizacji sportowej.

Spotkanie jest okazją do podsumowania osiągnięć zawodników reprezentujących naszą Izbę, a także do omówienia bieżących spraw oraz sportowych planów na przyszły rok.
Spotkanie otworzyli Dziekan Rady OIRP w Warszawie Włodzimierz Chróścik oraz Przewodniczący Komisji Integracji Środowiskowej i Pomocy Koleżeńskiej Tomasz Nawrot.
Włodzimierz Chróścik zaznaczył, że integracja zawsze zajmowała istotne miejsce w działalności samorządu. Dodał też, że to doskonała płaszczyzna do budowania tożsamości zawodowej radców prawnych.
Wręczono dyplomy i statuetki zwycięzcom biegów o Puchar Dziekana Rady OIRP w Warszawie, które odbyły się w ramach 29. Bieg Niepodległości oraz 27. Biegu Powstania Warszawskiego. Na ręce sternika zwycięskiej drużyny XV Regat o Puchar Dziekana Rady OIRP w Warszawie, Igora Bąkowskiego, przekazany został również przechodni puchar regat.
Galeria zdjęć znajduje się tutaj.

Prawo i praktyka

Przygody Radcy Antoniego

Odwiedź także

Nasze inicjatywy