22.06.2024
Redakcja: ul. Żytnia 15 lok. 16 tel. 022 862 41 69-71
  01-014 Warszawa temidium@oirpwarszawa.pl
Znajdź nas też na:
  
***

Klikając na powyższe ikony opuszczasz serwis internetowy zarządzany przez OIRP w Warszawie i przechodzisz do serwisów, gdzie nasza Polityka prywatności nie ma zastosowania. Jako Użytkownik ponosisz pełną odpowiedzialność za wszelkie interakcje związane z tymi serwisami. Zapoznaj się ze stosowanymi przez nie zasadami prywatności.


-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Administratorem danych osobowych przesyłanych przez poniższy formularz kontaktowy jest Okręgowa Izba Radców Prawnych w Warszawie, ul. Żytnia 15 lok. 16, 01-014 Warszawa. Przetwarzamy Pani/Pana dane osobowe w celu udzielenia odpowiedzi na skierowane zapytania – podstawą przetwarzania jest prawnie uzasadniony interes administratora. Przysługuje Pani/Panu prawo dostępu do danych, prawo żądania ich sprostowania, ograniczenia ich przetwarzania, sprzeciwu oraz żądania usunięcia, a także prawo do wniesienia skargi do organu nadzorczego. Więcej informacji na temat przetwarzanych przez OIRP w Warszawie Państwa danych osobowych znajduje się w Polityce prywatności.

Formularz kontaktowy

imię i nazwisko:*
firma:
e-mail:*
telefon:
treść:*
Zaznacz fragment obrazu zgodny z elementem po prawej stronie

Nasze inicjatywy

Odwiedź także