27.05.2024

Zagłosuj na stronę internetową Izby warszawskiej!

opublikowano: 2014-12-01 przez: Mika Ewelina

Webstarfestival to jedyny konkurs na najlepsze strony internetowe. Najstarszy wśród polskich konkursów przeznaczonych dla branży interaktywnej i internetowej. W bieżącym roku odbywa się jego X edycja. Konkurs adresowany jest do środowiska skupiającego polskich internautów, agencje interaktywne i właścicieli stron.

W konkursie przyznawane są nagrody – Webstary dla najlepszych stron internetowych (w 28 kategoriach), Webstary Internautów – nagrody internautów (w 28 kategoriach), Webstar Creative (w 10 kategoriach) dla najlepszych kampanii oraz nagroda specjalna – statuetka dla Człowieka Roku Polskiego Internetu.

Nowa strona Izby warszawskiej www.oirpwarszawa.pl bierze udział w kategorii: SPOŁECZNOŚĆ, konkurując ze stronami: Kontakt24 (http://kontakt24.tvn24.pl/) i zBLOGowani (http://zblogowani.pl/). O wynikach Izby warszawskiej w Webfestivalu z pewnością poinformujemy.

Osoby, które chciałyby oddać głos na stronę Izby warszawskiej zapraszamy do wysyłania SMSów pod numer 7255  o treści WSF.W1702. Koszt jednego sms to 2,46zł z VAT.

Więcej informacji znajdziecie Państwo na stronie: http://www.webstarfestival.pl/glosowanie/internauci. Głosowanie potrwa do wtorku 9 grudnia do godz. 15.00.

Prawo i praktyka

Przygody Radcy Antoniego

Odwiedź także

Nasze inicjatywy