21.04.2024

Zabawa Mikołajkowa – 3 grudnia 2016 r.

opublikowano: 2016-11-08 przez: Mika Ewelina

Rada Okręgowej Izby Radców Prawnych w Warszawie serdecznie zaprasza dzieci radców prawnych i aplikantów radcowskich na tradycyjną Zabawę Mikołajkową.

Zabawa dedykowana jest dzieciom wieku od 3 do 10 lat. Mikołajki odbędą się w sobotę 3 grudnia br. w siedzibie OIRP przy ul. Żytniej 15 lok. 16 (Centrum Konferencyjno-Szkoleniowe na I p.), w trzech turach:

I tura – godz. 10.00–12.00
II tura – godz. 13.00–15.00
III tura – godz. 16.00–18.00

W tym roku zapraszamy do FABRYKI ŚW. MIKOŁAJA, która podzielona będzie na kilka obszarów tematycznych, przeznaczonych dla dzieci w różnym wieku, aby każdy uczestnik znalazł coś dla siebie:

Kącik maluszka
To strefa dla najmłodszych uczestników imprezy. Wśród atrakcji znajdą się: Elfy malujące buzie w zimowe wzorki oraz wykonujące świąteczne brokatowe tatuaże, a ponadto mnóstwo zabawek, gier edukacyjnych, plac zabaw i wiele innych ciekawych dziecięcych atrakcji.

Fabryka prezentów i ozdób świątecznych
To kraina dla dzieci w każdym wieku. Tu pod okiem doświadczonych animatorów dzieci będą mogły wyczarować zimowe ozdoby i upominki świąteczne.

Robo-pomocnicy św. Mikołaja
W tej strefie nieco starsze dzieci będą mogły pobawić się robo-pomocnikami. Będą mogły wziąć udział m.in. wyścigach zaprzęgami reniferów, zawodach sumo, strzelaniu z kuszy do celu oraz wyścigach samochodami na wzór bolidu F1.

Pozostałe atrakcje:

  • upominek od św. Mikołaja,
  • fotografia ze św. Mikołajem,
  • wata cukrowa i popcorn.

Dzieciom uczestniczącym w zabawie zapewniamy napoje (woda i soki) oraz odrobinę słodkości, zaś rodziców zapraszamy do skorzystania z odpłatnej oferty w Klubie Prawnika.
OPŁATA WPISOWA za udział każdego zgłoszonego dziecka w zabawie mikołajkowej wynosi 20,00 zł. Należy wpłacić ją w nieprzekraczalnym terminie 2 dni roboczych od zarejestrowania on-line. Brak płatności we wskazanym wyżej terminie powoduje automatyczne anulowanie zgłoszenia.
ZGŁOSZENIA przyjmowane są tylko za pośrednictwem formularza on-line (formularz należy wypełnić osobno na każde z dzieci):

  • rejestracja na I turę godz. 10.00–12.00 [linkBrak wolnych miejsc
  • rejestracja na II turę godz. 13.00–15.00 [link] Brak wolnych miejsc
  • rejestracja na III turę godz. 16.00–18.00 [link] Brak wolnych miejsc

Na wskazany w formularzu adres e-mail zostanie wysłane do Państwa potwierdzenie przyjęcia zgłoszenia. Ze względu na konieczność wyrażenia zgody na przetwarzanie danych, zgłoszenia nie będą przyjmowane telefonicznie.
Rezygnacja z udziału w Mikołajkach oraz zwrot wpisowego możliwa jest najpóźniej do 25 listopada br. Po tym terminie opłata wpisowa nie będzie zwracana. Rezygnacje przyjmowane będą wyłącznie w formie skanu pisma z widocznym podpisem, pod adresem poczty elektronicznej: integracja@oirpwarszawa.pl.
Zabawa Mikołajkowa jest organizowana dla dzieci w wieku od 3 do 10 lat (dzieci urodzone między 1 grudnia 2006 r. a 1 grudnia 2013 r.). Do zgłaszania dzieci uprawnieni są jedynie rodzice będący członkami Okręgowej Izby Radców Prawnych w Warszawie (radcowie prawni oraz aplikanci radcowscy).
Zabawa jest organizowana dla maksymalnie 600 dzieci (w 3 turach). Liczba miejsc jest ograniczona, o zapisie decyduje kolejność zgłoszeń. Organizator ma prawo odmówić udziału w zabawie dzieciom, które nie zostały zgłoszone lub za udział których nie wniesiono w terminie opłaty wpisowej.
Nie przewidujemy wydawania paczek dla dzieci nieuczestniczących w zabawie.
Dokonanie zgłoszenia oznacza, iż członek OIRP w Warszawie zapoznał się z powyższymi warunkami i je akceptuje.

Prawo i praktyka

Przygody Radcy Antoniego

Odwiedź także

Nasze inicjatywy