12.04.2024

Z kulturą pod rękę – 28.11.2016 r.

opublikowano: 2016-11-28 przez: Mika Ewelina

W tym tygodniu w konkursie „Z kulturą pod rękę” mamy dla Państwa dwa podwójne zaproszenia na przedpremierowy pokaz filmu „Gimme Danger” 30 listopada 2016 r., godz. 18.30  w Kinie Muranów.

Jim Jarmusch, twórca „Broken Flowers” i „Patersona”, swoim nowym filmem składa hołd legendarnej grupie The Stooges i jej liderowi Iggy’emu Popowi.

Przesiąknięty punkową energią „Gimme Danger” nie jest jednak fanowską laurką. Iggy Pop i myzycy z The Stooges zdradzają Jarmuschowi historie swoich wzlotów i upadków, blaski i cienie niebezpiecznego życia, a także wspominają największe prowokacje. Motywem przewodnim filmu jest poszukiwanie wolności i twórczej niezależności.

W filmie pojawiają się fragmenty ich niezapomnianych koncertów i największe przeboje, takie jak „No Fun” czy nieśmiertelne „I Wanna Be Your Dog”.


Szczegóły na stronie kina
Repertuar
 

Dwie osoby, które zgłoszą się do nas jako pierwsze i wpiszą w tytule maila dzisiejsze hasło otrzymają dwa podwójne zaproszenia na przedpremierowy pokaz filmu „Gimme Danger” 30 listopada 2016 r., godz. 18.30  w Kinie Muranów.
W tytule maila prosimy podać dzisiejsze hasło: „Gimme Danger”,
a w mailu podstawowe dane: imię, nazwisko,
numer wpisu lub numer aplikanta oraz numer telefonu.
Maile prosimy kierować na adres: kultura@oirpwarszawa.pl

 

Prawo i praktyka

Przygody Radcy Antoniego

Odwiedź także

Nasze inicjatywy