27.05.2024

Z kulturą pod rękę – 24.08.2015 r.

opublikowano: 2015-08-24 przez: Mika Ewelina

W tym tygodniu w konkursie „Z kulturą pod rękę” mamy dla Państwa cztery podwójne zaproszenia na seans – „LOVE” w ostatni weekend sierpnia w kinie Muranów.

Film wyłącznie dla widzów dorosłych. Zawiera śmiałe sceny erotyczne.
 

Gaspar Noé – francuski reżyser argentyńskiego pochodzenia – jest znany polskim widzom z filmów „Wkraczając w pustkę” oraz „Nieodwracalne”. Ten bezkompromisowy i odważny twórca przez wielu światowych reżyserów przywoływany jest jako źródło inspiracji – do jego twórczości odwołuje się m.in. Nicolas Windig Refn.
Autorem zdjęć jest stały współpracownik Gaspara Noé, Benoît Debie, który ma na swoim koncie także zdjęcia do „Spring Breakers” Harmony Korine’a oraz do debiutu reżyserskiego Ryana Goslinga „Lost River”.

Dwaj twórcy połączyli siły, by w śmiały, świeży i wizualnie przełomowy sposób pokazać fizyczną stronę miłości dwudziestolatków. Zaprezentowany na festiwalu w Cannes, film zawiera najodważniejsze w historii kina sceny erotyczne. Dostępny w 2D i 3D.


Szczegóły na stronie kina

Repertuar
 
4 osoby, które zgłoszą się do nas jako pierwsze i wpiszą w tytule maila „LOVE” otrzymają podwójne zaproszenie na seans „LOVE” w ostatni weekend sierpnia w kinie Muranów..
 
 
W tytule maila prosimy podać dzisiejsze hasło: – „LOVE”,
a w mailu – podstawowe dane: imię, nazwisko,
numer wpisu lub numer aplikanta oraz numer telefonu.
Maile prosimy kierować na adres: kultura@oirpwarszawa.p
l
 
Regulamin konkursu
 
Decyduje kolejność zgłoszeń!
 

Prawo i praktyka

Przygody Radcy Antoniego

Odwiedź także

Nasze inicjatywy