27.05.2024

Wolontariusze do Warszawa Business Run poszukiwani

opublikowano: 2015-06-17 przez:

Warszawa Business Run to nie tylko zawodnicy, którzy biegną aby pomóc, ale to również wolontariusze, bez których nie ma mowy o sukcesie tego wydarzenia.

O biegu Warszawa Business Run pisaliśmy już na naszej stronie internetowej. Organizatorzy wciąż poszukują jednak wolontariuszy, którzy chętnie pomogą w organizacji tego wydarzenia.
Wsparcie wolontariuszy potrzebne będzie na kilka dni przed biegiem zarówno przy pakowaniu, jak i wydawaniu pakietów startowych oraz oczywiście w dniu biegu. Każdy wolontariusz dostanie koszulkę okolicznościową oraz pakiet żywieniowy, a także będzie miał możliwość wzięcia udziału w strechingu z Ewą Chodakowską podczas rozgrzewki. Organizatorzy zapewnią też ubezpieczenie od niebezpiecznych wypadków.
Aby zgłosić się jako wolontariusz należy wysłać e-mail na: wolontariat@warszawabusinessrun.pl i podać swoje imię, nazwisko, numer kontaktowy oraz rozmiar koszulki.
Zachęcamy wszystkich aplikantów radcowskich i radców prawnych z Izby warszawskiej do aktywnego wsparcia organizacji biegu.

Prawo i praktyka

Przygody Radcy Antoniego

Odwiedź także

Nasze inicjatywy