12.04.2024

Turniej golfowy na Pikniku OIRP

opublikowano: 2015-05-15 przez:

W ramach tegorocznego pikniku organizowanego przez OIRP w Warszawie odbędzie się turniej golfowy dla radców prawnych i aplikantów radcowskich.

Okręgowa Izba Radców Prawnych co roku organizuje piknik dla radców prawnych i aplikantów radcowskich. W tym roku impreza będzie miała miejsce 30 maja na terenie hotelu Holiday Inn w Józefowie nad Świdrem. Jedną z wielu atrakcji zaplanowanych na ten dzień jest turniej golfowy w Golf Park Józefów usytuowanym na terenie kompleksu hotelowego.
Rejestracja i rozgrzewka graczy rozpocznie się już o godzinie 10.00, natomiast turniej, jak i dodatkowe konkursy na polu golfowym (Nearest to the Pin), potrwają od godziny 11.00 do 14.00. Po zakończeniu turnieju odbędzie się oficjalne wręczenie nagród.
Równolegle do turnieju golfowego będzie trwała Akademia golfa na strzelnicy oraz na putting green (wbijanie piłki do dołka). Akademie golfa (swing academy, putting academy) rozpoczynają się o godz. 11.00 i potrwają do 16.00. Są one przeznaczone dla osób, które chciałyby spróbować podstaw gry w golfa lub dla tych, którzy mają już doświadczenie, ale nie posiadają jeszcze zielonej karty. W trakcie pikniku będą również przyjmowane zapisy na kursy na zieloną kartę. Jej koszt to 350 zł za 10 godzin gry oraz godzinę przeznaczoną na egzamin praktyczny i teoretyczny (w tym opłata egzaminacyjna, wypożyczenie sprzętu golfowego i piłki). Podczas imprezy przewidziane są nagrody zarówno dla zwycięzców turnieju, jak i najlepszych uczestników Akademii golfa w konkursie na putting green.
Zgłoszenia do turnieju golfowego należy przesyłać na adres: piotr.misiewicz@holiday.aquila.pl z kopią do: ppolz@polzlaw.pl oraz rad_rad@poczta.onet.pl. W turnieju (ze względu na pojemność pola) mogą wziąć udział 24 osoby, dlatego o udziale w nim będzie decydowała kolejność zgłoszeń.

Prawo i praktyka

Przygody Radcy Antoniego

Odwiedź także

Nasze inicjatywy