27.05.2024

Targi prawnicze z udziałem Izby warszawskiej

opublikowano: 2018-03-13 przez:

Tegoroczne Prawnicze Targi Praktyk i Pracy odbyły się 13 marca (wtorek) w budynku Biblioteki Uniwersytetu Warszawskiego i zgromadziły bardzo wielu młodych studentów, chcących bliżej przyjrzeć się ofertom instytucji prawniczych i potencjalnych pracodawców.

Kolejna edycja Prawniczych Targów Praktyk i Pracy za nami. W ósmej edycji imprezy wzięło udział 44 wystawców, w tym m.in. prestiżowe polskie i międzynarodowe kancelarie oraz firmy ściśle związane z branżą prawną. Wśród wystawców nie mogło więc zabraknąć stoiska Okręgowej Izby Radców Prawnych w Warszawie.
W tym roku podczas targów promowaliśmy naszą najnowszą kampanię „Zatrudniamy aplikantów radcowskich” oraz przypominaliśmy o funkcjonalnościach strony www.szukajradcy.pl. Ponadto odwiedzający mogli zapoznać się z publikacjami wydawanymi przez Izbę warszawską oraz ulotkami zawierającymi niezbędne informacje na temat aplikacji radcowskiej. Dla chętnych, odwiedzających nasze stanowisko, przygotowane zostały także gadżety z logo Izby oraz słodkości w naszych korporacyjnych barwach. Aplikantki radcowskie warszawskiego samorządu oraz pracownicy biura OIRP w Warszawie udzielali odwiedzającym informacji odnośnie wykonywania zawodu radcy prawnego oraz praktycznych aspektów związanych z odbywaniem aplikacji radcowskiej.

Prawo i praktyka

Przygody Radcy Antoniego

Odwiedź także

Nasze inicjatywy