24.04.2024

Świąteczne spotkania w Izbie warszawskiej

opublikowano: 2015-12-16 przez:

Tradycyjnie w okresie przedświątecznym w Okręgowej Izbie Radców Prawnych w Warszawie odbywają się spotkania wigilijne. Biorą w nich udział zarówno członkowie samorządu radcowskiego, jak i zaprzyjaźnieni przedstawiciele zawodów zaufania publicznego oraz wykładowcy. Nie inaczej było także w tym roku.

Wigilijne spotkania odbyły się we wtorek, 15 grudnia w Centrum Konferencyjno-Szkoleniowym przy ul. Żytniej 15.
W uroczystości, zorganizowanej przez Klub Radcy Prawnego, wzięło udział przeszło 180 radców prawnych w stanie spoczynku. Zgromadzonych gości powitał Dziekan Rady Izby warszawskiej – Włodzimierz Chróścik, który życzył wszystkim spokojnych świąt spędzonych w rodzinnej atmosferze. Dziekanowi towarzyszyli Wicedziekani – Gerard Madejski oraz Ireneusz Dobrowolski, a także Przewodniczący Komisji ds. Integracji – Tomasz Nawrot, Rzecznik Funduszu Seniora – Kamila Bury oraz Sekretarz Kapituły Funduszu Seniora – Hanna Szynkiewicz-Wanat, a także jej wieloletni Przewodniczący, a obecnie Dziekan Rady OIRP w Rzeszowie, Lech Marek Skierczyński. Seniorzy podzielili się opłatkiem i wspólnie zasiedli do świątecznego poczęstunku. Nie zabrakło oczywiście kolędowania przy akompaniamencie oraz recytacji okolicznościowej poezji.
W drugiej części dnia w siedzibie Izby gościliśmy członków organów samorządowych, wykładowców, a także przedstawicieli zaprzyjaźnionych samorządów zaufania publicznego. Gospodarzem uroczystości był Dziekan Rady OIRP w Warszawie – Włodzimierz Chróścik. Błogosławieństwa zebranym udzielił Biskup Polowy Wojska Polskiego, ksiądz bp. Józef Guzdek. Po części oficjalnej uczestnicy spotkania dzielili się opłatkiem i składali sobie życzenia. Była to doskonała okazja do wspólnych rozmów w świątecznej i miłej atmosferze.
Zdjęcia ze spotkania świątecznego można obejrzeć tutaj.

Prawo i praktyka

Przygody Radcy Antoniego

Odwiedź także

Nasze inicjatywy