27.05.2024

Startują Prawnicze Targi Praktyk i Pracy

opublikowano: 2015-03-12 przez:

W dniach 17-18 marca 2015 roku w Bibliotece Uniwersyteckiej w Warszawie odbędzie się V edycja Prawniczych Targów Praktyk i Pracy. Na absolwentów prawa oraz wszystkich zainteresowanych branżą prawną będą czekały wyjątkowe oferty staży, pracy i szkoleń.

Na Prawnicze Targi Praktyk i Pracy zapraszamy:
- 17 marca 2015 r. (wtorek) w godzinach 10-17
- 18 marca 2015 r. (środa) w godzinach 10-15

Wstęp bezpłatny!
 

W tym roku będziemy gościli rekordową liczbę wystawców. Czołowe polskie i międzynarodowe kancelarie, instytucje branży prawnej oraz szkoły językowe będą próbowały przekonać przybyłych, że praca prawnika bądź radcy jest piękna, lecz także wymagająca.   

Organizatorzy, jak co roku, zadbali również o różnorodność nagród, które będzie można zdobyć w konkursach i turniejach towarzyszących całej imprezie. Na wszystkich, którzy w dniach 17-18 marca pojawią się w Bibliotece Uniwersyteckiej, będą czekały do wygrania atrakcyjne nagrody. Już teraz zapraszamy na otwarte dla publiczności finały Symulacji Rozprawy Sądowej oraz Turniej Negocjacyjny.

Zwycięzcy Turnieju Negocjacyjnego, wydarzenia przyciągającego co roku rzeszę uczestników, otrzymają płatne staże, wejściówki do teatrów, zaproszenia do centrum paintballowego, publikacje prawnicze oraz wiele innych atrakcyjnych nagród.

Zapraszamy na:
- Konkurs Symulowana Rozprawa Sądowa – 17 marca 2015 r., godz. 9:00, Collegium Iuridicum II, s. 3.6,
- Turniej Negocjacyjny - Runda Kwalifikacyjna – 17 marca 2015 r., godz. 9.00,
Runda Finałowa – 18 marca 2015 r., godz. 17.00,

Dodatkowo doświadczeni konsultanci firmy BCSystems Legal Recruitment & Business Advisory (stanowisko 33) pomogą w stworzeniu profesjonalnego CV oraz poradzą jak przygotować się do rozmowy kwalifikacyjnej.
 
Wszelkie informacje dotyczące Prawniczych Targów Praktyk i Pracy znajdują się na stronie: www.targiprawnicze.pl oraz na fanpage’u: www.facebook.com/targiprawnicze.

Prawo i praktyka

Przygody Radcy Antoniego

Odwiedź także

Nasze inicjatywy