23.02.2024

Spartakiada wystartowała na facebooku

opublikowano: 2015-03-05 przez:

Najświeższe informacje na temat zawodów i towarzyszących im imprez, zdjęcia i artykuły dokumentujące sportowe zmagania, relacje z posiedzeń Komitetu Organizacyjnego XXVI Ogólnopolskiej Letniej Spartakiady Prawników Warszawa 2015 – wszystko to znajdzie się na oficjalnej stronie Spartakiady w serwisie Facebook.com.

Dokładny adres to: https://www.facebook.com/spartakiada.prawnikow.2015

Zapraszamy serdecznie do wchodzenia na stronę, polubienia jej i śledzenia publikowanych tam informacji. Koniecznie też podzielcie się z nami Państwo swoimi wrażeniami z poprzednich edycji imprezy czy unikalnymi zdjęciami – niezależnie od tego, czy pokazują rywalizujących zawodników, dopingujących im kibiców, czy przebieg Państwa treningów do startującej zaraz po wakacjach Spartakiady.

Wbrew pozorom czasu na porządne wyszlifowanie formy zostało niewiele. Już w dniach 9-13 września 2015 r. zacznie się w stolicy XXVI Ogólnopolska Letnia Spartakiada Prawników, na którą wszystkich sportowców i kibiców zaprasza Okręgowa Izba Radców Prawnych w Warszawie.

Pomysłodawcą i organizatorem wielu Spartakiad Prawników jest Stowarzyszenie Prawników Polskich, a od samego początku koordynatorem tych sportowych wydarzeń jest radca prawny Andrzej Josse, który wsparł swoim autorytetem starania Izby warszawskiej o organizację Spartakiady Prawników 2015.

Przedsięwzięcie zostało objęte patronatem wielu instytucji państwowych, w tym Ministerstwa Sprawiedliwości oraz Ministerstwa Sportu i Turystyki.

W zawodach sportowych i wydarzeniach towarzyszących uczestniczyć może aż 1500 osób, w tym 800 zawodników. Wśród dyscyplin są m.in. piłka nożna, siatkówka, koszykówka, pływanie, badminton czy brydż.

Gośćmi Spartakiady będą gwiazdy polskiego sportu – mistrzowie świata w lekkoatletyce, pływaniu i piłce siatkowej, jej kulminacyjnym elementem będzie Bal Sportowca, który odbędzie się 11 września 2015 r.

Prawo i praktyka

Przygody Radcy Antoniego

Odwiedź także

Nasze inicjatywy