27.05.2024

Rywalizacja o Puchar Dziekana OIRP w Warszawie w ramach Biegu Niepodległości

opublikowano: 2016-10-17 przez:

W nocy z 14 na 15 października br. rozpoczęły się zapisy internetowe na 28. Bieg Niepodległości, podczas którego odbędzie się także Bieg o Puchar Dziekana OIRP w Warszawie.

Co roku, 11 listopada zawodnicy pokonują dziesięciokilometrową trasę przez główne ulice Warszawy – zwycięzcą jest każdy, kto przekroczy linię mety. W Biegu Niepodległości nie liczy się tylko wynik, najważniejsza jest pamięć i cześć, którą uczestnicy oddają historii. Biegacze otrzymują białe i czerwone koszulki, w których ustawiają się na starcie, tworząc „żywą flagę”, podkreślając tym samym patriotyczny charakter imprezy.
Wszyscy radcowie prawni i aplikanci radcowscy zrzeszeni w Okręgowej Izbie Radców Prawnych w Warszawie, biorący udział w Biegu, mogą także wziąć udział w klasyfikacji stworzonej specjalnie dla nich. Podczas rejestracji należy wybrać kategorię „radcowie prawni”, w której będzie można zgłosić swój udział w klasyfikacji o Puchar Dziekana OIRP w Warszawie (przy rejestracji u Organizatora Biegu aplikantów radcowskich prosimy o zaznaczenie kategorii „radcowie prawni”. Po otrzymaniu wyników OIRP w Warszawie dokona klasyfikacji z uwzględnieniem rezultatów radców prawnych i aplikantów radcowskich).
Trasę Biegu Niepodległości będzie można również pokonać,  maszerując. Rywalizacja odbędzie się w kategorii Nordic Walking na dystansie 6,5 km. W trakcie rejestracji należy zaznaczyć kategorię „radcowie prawni”.
Uczestników Biegu Niepodległości z Izby warszawskiej serdecznie zapraszamy na poczęstunek do wspólnego namiotu radcowskiego i adwokackiego zlokalizowanego przy ul. Jana Pawła II nr 69, blisko ul. Stawki (w stronę Żoliborza) i dostępnego przed, w trakcie i po biegu.
Zapisy na Bieg Niepodległości będą dostępne na stronie internetowej www.aktywnawarszawa.waw.pl.
Serdecznie zapraszamy! Udział członków naszego samorządu w Biegu Niepodległości to już tradycja.

Spotkanie sportowców
Wszystkich członków sekcji sportowych zapraszamy na coroczne spotkanie, które odbędzie się w czwartek 24 listopada br. o godz. 18.00 (miejsce podamy w późniejszym terminie). Podczas spotkania odbędzie się m.in. ceremonia wręczania pucharów oraz nagród. Będzie to również okazja do podsumowania osiągnięć zawodników reprezentujących naszą Izbę, a także do omówienia spraw bieżących oraz sportowych planów na przyszły rok.

Prawo i praktyka

Przygody Radcy Antoniego

Odwiedź także

Nasze inicjatywy