18.06.2024

Piknik Radcy Prawnego 2014

opublikowano: 2014-07-20 przez:

Jedni wybierali zmagania w parku linowym, inni relaksowali się w specjalnej strefie "chillout" z muzyką, prasą i książkami, jeszcze innym udzieliły się emocje sportowe i cały dzień spędzili na kibicowaniu naszym drużynom. Słowem: na XV Pikniku Radcy Prawnego każdy znalazł coś dla siebie.


Jedni wybierali zmagania w parku linowym, inni relaksowali się w specjalnej strefie „chillout” z muzyką, prasą i książkami, jeszcze innym udzieliły się emocje sportowe i cały dzień spędzili na kibicowaniu naszym drużynom. Słowem: na XV Pikniku Radcy Prawnego każdy znalazł coś dla siebie. W imprezie wzięło udział blisko półtora tysiąca radców i aplikantów OIRP w Warszawie.


Jubileuszowy Piknik Radcy Prawnego, który otwiera u nas obchody Dnia Radcy Prawnego, miał wyjątkowy charakter. Nowa była zarówno lokalizacja (Bemowski Ośrodek Piłki Nożnej na ul. Obrońców Tobruku 11), jak i formuła – zorganizowano atrakcje nie tylko dla dzieci, ale i dorosłych.

Impreza odbyła się 7 czerwca br. w godzinach od 10.00 do 16.00. Punktem kulminacyjnym Pikniku był koncert zespołu „PUSTKI”, i – tuż po – mecz piłkarski rozegrany między drużyną OIRP w Warszawie, a drużyną dziennikarzy.

Drużynę OIRP reprezentowali: Antoni Suchar, Jacek Tkaczyk, Sławomir Kujawa, Robert Bartosiak, Marcin Kluś, Piotr Maziarek, Adam Gilarski, Wojciech Merkwa, Mariusz Modelski, Marek Kochański i Miłosz Borowiecki (a także „rezerwowi”: Jan Kwaśniak, Przemysław Rybicki, Maciej Sierota oraz Mariusz Solarz). W związku z tym, że w regulaminowym czasie osiągnięto remis (1:1), w celu wyłonienia zwycięzcy, przeprowadzono konkurs rzutów karnych, w którym drużyna Izby warszawskiej wygrała 4:2. Serdecznie gratulujemy!

W przerwie meczu piłkarskiego, niemałe emocje wzbudziła też „loteria wizytówkowa”. Wśród gości Pikniku, rozlosowaliśmy nagrody od naszych Sponsorów (Firma Van Thorn, Teatr Dramatyczny, Salon Auto GT, Galeria Antyków „Victoria”, BMW, Citroën, Fundacja „Ubi societas, ibi ius”). Główną – wycieczkę dla dwóch osób do Tunezji – ufundowało Biuro Podróży ITAKA.

Swój miniturniej mieli także siatkarze – członkowie OIRP w Warszawie. W 5- godzinnych zmaganiach uczestniczyło 9 zespołów. Wygrała drużyna w składzie: Wiktor Grudzień i Maciej Raczyński. Zwycięzcy odebrali Puchar z rąk Włodzimierza Chróścika – Dziekana Rady OIRP w Warszawie.

 

Prawo i praktyka

Przygody Radcy Antoniego

Odwiedź także

Nasze inicjatywy