26.05.2024

Pierwsi zwycięzcy tegorocznego Turnieju Golfowego

opublikowano: 2015-06-09 przez:

Podczas tegorocznego Pikniku Radcy Prawnego, który odbył się 30 maja w podwarszawskim Józefowie, rozegrana została Akademia Golfa oraz pierwszy Turniej Golfowy w ramach Ligi Golfa OIRP w 2015 roku.

W tym roku Turniej Golfa został włączony do corocznego Pikniku Radców Prawnych OIRP w Warszawie, który zgromadził ponad 1700 gości. Dobra pogoda i atmosfera sprawiły, że Akademia Golfa cieszyła się dużym powodzeniem. Uczestnicy zagrali trzy razy po sześć dołków. Pierwsze miejsce zajął mec. Radosław Radosławski (61 pkt), drugie – mec. Piotr Polz (70 pkt), a trzecie – mec. Wojciech Polz (81 pkt.). Zwycięzca otrzymał zaproszenie dla dwóch osób do restauracji Papaya oraz voucher na koszulę marki Vistula szytą na miarę. Sponsorem strategicznym zarówno Akademii Golfa, jak i Turnieju Golfowego rozegranego w Golf Park Józefów był Bank BPH.
W tym roku odbędą się jeszcze cztery turnieje golfowe, które zaliczają się do klasyfikacji generalnej (ostatecznie liczą się cztery turnieje z pięciu). Udział w nich pozwoli na zajęcie dobrych miejsc i zdobycie cennych nagród, np. komplet kijów od firmy Taitleist, irony, wedge, akcesoria golfowe, vouchery na koszule szyte na miarę, zaproszenia do restauracji.
Najbliższy turniej odbędzie się w Golf Park Józefów 21 czerwca. Zgłoszenia należy kierować na adres: piotr.misiewicz@holiday.aquila.pl lub golf@holiday.aquila.pl, a także telefonicznie pod numerem telefonu: (22) 778 30 90 oraz w kopii do ppolz@polzlaw.pl i rad_rad@poczta.onet.pl.
Więcej informacji na naszej stronie internetowej. Do zobaczenia!

Prawo i praktyka

Przygody Radcy Antoniego

Odwiedź także

Nasze inicjatywy