20.04.2024

Nowa platforma e-learningowa już dostępna!

opublikowano: 2018-10-15 przez: Mika Ewelina

Z radością informujemy, że zakończyliśmy prace nad nową platformą e-learningową dla radców prawnych OIRP w Warszawie. Dostęp do platformy uzyskać można za pośrednictwem Extranetu. Platforma dostosowana jest również do korzystania na urządzeniach mobilnych.

Nowa platforma e-learningowa pozwala na szybki dostęp do wykładów wideo oraz materiałów ze szkoleń stacjonarnych. Dzięki nowym funkcjonalnościom, każdy radca prawny będzie mógł oceniać obejrzane szkolenia, a także prowadzić dyskusję na wybranych blogach. W serwisie dodany został również zaktualizowany kalendarz, w którym pojawią się informacje o zbliżających się szkoleniach. Platforma umożliwia również sprawdzenie liczby punktów przyznanych za zrealizowane szkolenia.

Nowy serwis jest w pełni interaktywną przestrzenią, którą radcy mogą dostosowywać do swoich potrzeb, np. poprzez samodzielną modyfikację kokpitu, dzięki której każdy może wyeksponować istotne dla siebie sekcje.

Z platformy z powodzeniem korzystać można na urządzeniach mobilnych – serwis jest w pełni przystosowany do smartfonów oraz tabletów! Od teraz wszystkie szkolenia i materiały nasi radcy mogą mieć zawsze pod ręką.

„Mamy nadzieję, że dzięki nowej odsłonie platformy e-learningowej nasi radcy prawni uzyskają lepszy dostęp do propozycji szkoleniowych OIRP w Warszawie” – mówi radca prawny Łukasz Leja, Przewodniczący Komisji ds. Doskonalenia Zawodowego, który koordynował wszystkie etapy powstawania nowej platformy szkoleniowej.

Platforma będzie stale uzupełniana o nowe szkolenia oraz wykłady e-learningowe, o czym będziemy informowali na bieżąco.

Interaktywny interface

Łatwa nawigacja na urządzeniach mobilnych

Zapraszamy do korzystania z nowej platformy do e-learningu!

Prawo i praktyka

Przygody Radcy Antoniego

Odwiedź także

Nasze inicjatywy