20.04.2024

Kryształowe Serce Radcy Prawnego 2021 – Nagroda internautów

opublikowano: 2021-06-24 przez: Więckowska Milena

Poznaliśmy już nazwiska radców prawnych i aplikantów radcowskich, którzy ubiegają się o jedno z najważniejszych wyróżnień przyznawanych przez samorząd radcowski – „Kryształowe Serce Radcy Prawnego”. 

W ramach konkursu prowadzone jest również głosowanie w kategorii „Nagroda Internautów. Wyróżniająca działalność społeczna oraz bezinteresowna pomoc”. Laureat zostanie wyłoniony spośród wszystkich nominowanych osób w wyniku głosowania internetowego, w którym udział może wziąć każdy.

Na stronie internetowej https://krysztaloweserce.kirp.pl/glosowanie/ znajdą Państwo charakterystyki wszystkich 21 kandydatów. Wśród nich znalazło się także troje radców prawnych należących do OIRP w Warszawie. 
      
            


     r. pr. Aleksandra Ejsmont           r. pr. Wiesława Kulig-Wyporska           r. pr. Kamil Boruta

Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z wszystkimi kandydatami i oddania swojego głosu, na osobę, która w Państwa ocenie najbardziej zasługuje na wyróżnienie w tej kategorii. Więcej informacji dotyczących XIII edycji Konkursu „Kryształowe Serce Radcy Prawnego” znajdą Państwo na stronie Konkursu www.krysztaloweserce.kirp.pl oraz social mediach KIRP. Głosowanie potrwa do 1 lipca br. do północy.

Prawo i praktyka

Przygody Radcy Antoniego

Odwiedź także

Nasze inicjatywy