27.05.2024

Komornicy „zajęli” puchar Dziekana Rady OIRP w Warszawie. Nasi na podium!

opublikowano: 2015-03-19 przez:

W sobotę 14 marca 2015 r. Praska Arena Futbolu w Warszawie gościła uczestników piłkarskiego turniej prawników. Na boisku ze sztuczną nawierzchnią w hali pod balonem przy ul. Zbaraskiej środowiska prawnicze z Warszawy, Lublina i Łodzi rozegrały turniej o puchar Dziekana Rady OIRP w Warszawie.

W rozgrywkach wystąpiły następujące zespoły: Izba Komornicza w Warszawie, Stowarzyszenie Sędziów Apelacji Warszawskiej „NIKE”, Okręgowa Rada Adwokacka w Warszawie, Wydawnictwo C. H. Beck sp. z o.o., Okręgowe Izby Radców Prawnych z Lublina, Łodzi i Warszawy, przy czym izba warszawska wystawiła do rywalizacji dwie drużyny. Ogółem w turnieju wzięło udział 8 zespołów.

Uczestnicy zostali podzieleni na dwie grupy, w których mecze były rozgrywane systemem każdy z każdym. Po wyrównanej rywalizacji grupowej przyszła kolej na grę o konkretne miejsca i puchary dla trzech najlepszych drużyn w tym puchar Dziekana Rady OIRP w Warszawie za I miejsce, a także nagrody ufundowane przez Wydawnictwo Beck.

Całą rywalizację wygrali warszawscy komornicy, którzy w zaciętym finałowym pojedynku pokonali radców prawnych z Lublina 2:1. Trzecie miejsce zajęła drużyna OIRP Warszawa I po wygranej z warszawskimi adwokatami 3:0.
Końcowa klasyfikacja zawodów wypadła następująco:

  1. Komornicy Warszawa
  2. OIRP Lublin
  3. OIRP Warszawa I
  4. ORA Warszawa
  5. OIRP Warszawa II
  6. Stowarzyszenie Sędziów Apelacji Warszawskiej "Nike"
  7. OIRP Łódź
  8. Wydawnictwo C.H. Beck Sp. z o.o.

Turniej okazał się okazją nie tylko do sportowej rywalizacji w piłce nożnej, ale także do spotkania w przyjaznej i miłej atmosferze.

Wszystkim uczestnikom za udział i zaangażowanie w tej stojącej na dobrym poziomie sportowym walce należą się gorące podziękowania, szczególne jednak naszym gościom spoza Warszawy – radcom prawnym i aplikantom z Lublina oraz Łodzi.

Mamy nadzieję, że będzie okazja do kolejnych tego typu spotkań piłkarskich. Warto przecież dodać, że drużyny z Warszawy mają możliwość rywalizowania w ramach Piłkarskiej Ligi Prawników.


 
Mariusz Modelski, radca prawny
Autor zdjęć: r.pr. Jarosław Ostrowski 
     

Prawo i praktyka

Przygody Radcy Antoniego

Odwiedź także

Nasze inicjatywy