27.05.2024

Klub Aplikanta zaprasza na bal karnawałowy

opublikowano: 2017-12-28 przez:

Rada Klubu Aplikanta wraz z Okręgową Izbą Radców Prawnych w Warszawie, kultywując tradycję lat ubiegłych, mają ogromną przyjemność zaprosić Państwa na VI Bal Aplikantów Radcowskich OIRP Warszawa.

To idealna okazja do integracji w tak szerokim gronie, w wyjątkowym miejscu, doborowym towarzystwie, przy doskonałej muzyce oraz fantastycznej kuchni. Podczas Balu odbędzie się loteria, w której każdy z uczestniczących w nim aplikantów OIRP Warszawa będzie miał szansę wylosować atrakcyjne nagrody ufundowane przez Wydawnictwo C.H. BECK oraz Klub Prawnika
Bal odbędzie się dnia 20 stycznia 2018 roku w przepięknym Pałacu Konstantego Zamoyskiego przy ul. Foksal 2 w Warszawie.
Od której: 21:00
Do której: 5:00
Koszt dla Aplikanta radcowskiego OIRP Warszawa: 175 zł.
Koszt dla pozostałych Gości: 195 zł.
W cenie biletu zapewniona jest oprawa muzyczna DJa, zimne i gorące dania, napoje, alkohol (open bar – wino, piwo, wódka J.A. Baczewski Vodka Monopolowa + soft). Catering zapewnia Restauracja Endorfina Foksal.
Koszt imprezy współfinansowany jest ze środków Okręgowej Izby Radców Prawnych w Warszawie.
Do wzięcia udziału w Balu zapraszamy także radców prawnych jak również aplikantów z innych Izb i samorządów prawniczych oraz wszystkich sympatyków naszego środowiska – będzie nam bardzo miło móc Was gościć w tym szczególnym dniu. W V Balu udział wzięło ponad 700 osób! Tym razem spodziewamy się jeszcze więcej uczestników. Nikogo nie może zabraknąć!
Opłatę za Bal, będącą jednocześnie zgłoszeniem, należy uiścić najpóźniej do dnia 15 stycznia 2017 r. na poniższy rachunek bankowy:

SSAIP WPIA UW
67 2130 0004 20010527 1242 0001
Volkswagen Bank PL

W tytule przelewu należy podać:
* imię i nazwisko,
* numer wpisu (jeżeli jest),
* adres mailowy do wysłania potwierdzenia otrzymania wpłaty,
* imię i nazwisko osoby/osób towarzyszących.

Brak wpisania w tytule przelewu imienia i nazwiska oraz adresu mailowego w czytelnej formie uniemożliwi wysłanie potwierdzenia otrzymania wpłaty.
Wejście na Bal będzie odbywać się na podstawie imiennej listy oraz legitymacji lub dowodu osobistego. Brak wpisania w tytule przelewu imion i nazwisk osób, których dotyczy wpłata, uniemożliwi udział w Balu.
Wycofanie uiszczonej wpłaty nie będzie możliwe.
Wszelkie pytania dot. Balu prosimy kierować na adres e-mail: balaplikantaradcowskiego@gmail.com.
Obowiązuje strój wieczorowy.
Serdecznie zapraszamy!

Prawo i praktyka

Przygody Radcy Antoniego

Odwiedź także

Nasze inicjatywy