26.05.2024

IV Turniej golfowy w Golf Park Józefów

opublikowano: 2015-08-25 przez:

W niedzielę, 23 sierpnia 2015 r., rozegrany został czwarty turniej golfowy Ligi Golfa Okręgowej Izby Radców Prawnych w Warszawie.

Podczas turnieju tradycyjnie, oprócz pięknej pogody i otoczenia, dopisali uczestnicy. Udział w czwartym turnieju Ligi Golfa OIRP wzięło 10 członków OIRP oraz dwoje gości, a w Akademii Golfa – 14 osób, w tym 11 członków OIRP, co daje nadzieję na pozyskanie kolejnych golfistów, którzy po skończeniu kursu na zieloną kartę zasilą szeregi turniejowe. Czwarty turniej wygrał mec. K. Korzeniewski (główną nagrodą jest koszula szyta na miarę) przed mec. S.Urbanem i mec. R. Radowskim. W kategorii kobiet turniej wygrała mec. K. Jęndrzejczak, natomiast w kategorii „uderzenie najbliżej dołka” wygrała mec. M. Żebrowska, która w nagrodę otrzymała podwójny voucher na weekend w Hotelu Kazimierz w Kazimierzu Dolnym.
Kolejny, i ostatni, turniej w ramach Ligi Golfa odbędzie się na Lisiej Polanie, 11 października br. Do wygrania będą bardzo atrakcyjne nagrody rzeczowe zarówno za całą Ligę, jak i za Turniej, a zatem oczekujemy stawienia się wszystkich golfistów OIRP Warszawa!

Z pozdrowieniami – organizatorzy,
r.pr. Piotr Polz
r.pr. Radosław Radowski
Piotr Misiewicz, manager Golf Park Józefów

 

Klasyfikacja generalna Ligi Golfa OIRP w Warszawie
Wyniki III Turnieju OIRP W Warszawie 2015 – Golf Park Józefów

 

Prawo i praktyka

Przygody Radcy Antoniego

Odwiedź także

Nasze inicjatywy