21.04.2024

III Mistrzostwa Śląska Prawników w Tenisie o Puchar Dziekana OIRP w Katowicach

opublikowano: 2016-01-13 przez:

III Mistrzostwh Śląska Prawników w Tenisie o Puchar Dziekana Okręgowej Izby Radców Prawnych w Katowicach odbędą się w dniach 12–14 lutego 2016 r. na terenie obiektu sportowego Jasna Sport i Rekreacja w Gliwicach, przy ul. Jasnej 31.

W ramach turnieju przewiduje się wstępnie następujące kategorie singlowe:
- panowie: open, 45+, 55 +,
- panie: open oraz 35+,
a także debel panów open i miksty.
Liczba uczestników jest ograniczona, o udziale w Turnieju decyduje kolejność zgłoszeń potwierdzona dokonaną wpłatą. W razie dużej ilości zgłoszeń organizator utworzy listę rezerwową. W zależności od ilości uczestników w poszczególnych kategoriach organizator dopuszcza zmiany systemu rozgrywek. Reguły rozgrywek określa komunikat turniejowy. Zawodnik może grać tylko w jednej kategorii singlowej.
Wszyscy przedstawiciele zawodów prawniczych zainteresowani udziałem w rozgrywkach turniejowych proszeni są dokonywanie zgłoszeń do 11 lutego 2016 roku, do godziny 12.00 poprzez stronę internetową jasna31.pl, na której znajdować się będzie formularz zgłoszeniowy. Grający tylko w badmintona zaznaczają tę okoliczność w formularzu, natomiast tenisiści nie muszą tego faktu zaznaczać, gdyż ostateczne zapisy do turnieju badmintona będą przyjmowane w sobotę do godziny 12.00 w biurze zawodów (pokój trenerski przy wejściu na korty tenisowe po prawej stronie). Po dokonaniu wpłaty na konto wskazane poniżej, dokonane zostanie potwierdzenie przyjęcia zapisu do turnieju.
Szczegółowe informacje na temat mistrzostw będą zamieszczane na stronie jasna31.pl, OIRP w Katowicach w zakładce „Dla Radców – Po godzinach – Sport” oraz na stronie Facebookowej – OIRP Katowice.
W załączeniu komunikat dotyczący turnieju.

Komunikat Turniejowy

Prawo i praktyka

Przygody Radcy Antoniego

Odwiedź także

Nasze inicjatywy