26.10.2021

I Otwarte Mistrzostwa Adwokatury w siatkówce

opublikowano: 2015-09-21 przez:

W nawiązaniu do informacji przekazanej na Spartakiadzie informuję, że Komisja Integracji Środowiskowej, Kultury, Sportu i Turystyki przy Naczelnej Radzie Adwokackiej w porozumieniu z Polskim Związkiem Piłki Siatkowej postanowiła zorganizować Otwarte Mistrzostwa Polski Adwokatury w Siatkówce.

Termin imprezy ustalono na 26–29 listopada 2015 r. oraz zarezerwowano jako miejsce organizacji noclegów i rozgrywek Ośrodek Olimpijski i Ośrodek Sportu i Rekreacji KOLNA w Krakowie.
Otwarty charakter imprezy polega na tym, że rozgrywki są otwarte dla prawników profesjonalistów: adwokatów, sędziów, prokuratorów, radców prawnych, notariuszy i komorników oraz aplikantów w tych zawodach. W związku z tym do udziału w rozgrywkach zapraszamy drużyny kobiece lub męskie, w skład których wchodzą przedstawiciele tych zawodów, przy czym drużyny nie mogą mieć więcej niż 8 zawodników. Drużyna, w skład której wchodzić będzie co najmniej trzech adwokatów lub aplikantów adwokackich, może reprezentować izbę lub izby adwokackie (region), a także miasta (na przykład ORA Warszawa lub Adwokatura Dolnośląska). Pozostałe drużyny same decydują, jaką grupę zawodową, region lub miasto reprezentują (na przykład Prawnicy Małopolscy lub Prokuratura Warszawska itp). W ramach rozgrywek klasyfikacja będzie prowadzona równolegle w ten sposób, że drużyny reprezentujące Adwokaturę walczyć będą o tytuł Mistrza Polski Adwokatów, a wszystkie drużyny o Puchar Prezesa NRA w Mistrzostwach Adwokatury. Drużyna adwokacka, która dotrze najwyżej w rozgrywkach, zdobędzie tytuł Mistrza Polski Adwokatów w Piłce Siatkowej zaś drużyna, która wygra cały turniej (niezależnie od składu zawodowego), zdobędzie Puchar Prezesa NRA w Mistrzostwach Polski Adwokatury w Siatkówce. Nagradzane będą trzy miejsca w danej kategorii.
Orientacyjny koszt udziału zawodnika w turnieju wynosi 600 zł.
Na stronie internetowej togavolleyball.pl znajdziecie Państwo wszystkie informacje dotyczące organizowanej imprezy.
Serdecznie zapraszam
adw. Aurelia Koksztys-Łuć

Prawo i praktyka

Przygody Radcy Antoniego

Odwiedź także

Nasze inicjatywy