19.04.2024

Drużyna OIRP w Warszawie zdobyła złoty medal na Mistrzostwach Polski Radców Prawnych i Aplikantów Radcowskich

opublikowano: 2018-08-27 przez: Mika Ewelina

W sobotę 25 sierpnia 2018 r. w ramach Biegu Fabrykanta odbyły się Mistrzostwa Polski Radców Prawnych i Aplikantów Radcowskich w biegu na dystansie 10 km. Po raz kolejny drużyna OIRP w Warszawie okazała się bezkonkurencyjna zdobywając tytuł drużynowego Mistrza Polski. W tym roku pogoda okazała się łaskawa dla biegaczy i zamiast tradycyjnego sierpniowego upału było chłodno. W tych warunkach nasi reprezentanci walczyli z rywalami i ze sobą pobijając niejednokrotnie swoje rekordy życiowe.

W klasyfikacji drużynowej na najwyższym stopniu podium znaleźli się: r.pr. Tomasz Łuczyński, r.pr. Piotr Jeżółkowski, r.pr. Tomasz Rogala i r.pr. Łukasz Sołowiej, którzy wywalczyli tytuł Mistrza Polski.

Duże sukcesy odnieśliśmy również w klasyfikacji indywidualnej. Tytuł Mistrza Polski w kategorii open w grupie damskiej zdobyła r.pr. Marta Wojtkowiak, a Wicemistrza Polski r.pr. Grażyna Braun, natomiast w grupie męskiej tytuł Wicemistrza Polski zdobył r.pr. Tomasz Łuczyński.

Ponadto prowadzona była klasyfikacja w grupie damskiej i męskiej w podziale na kategorie wiekowe. W przedmiotowych klasyfikacjach również odnieśliśmy wiele sukcesów. W grupie kobiet w poszczególnych swoich kategoriach wiekowych tytuł Mistrza Polski zdobyła r.pr. Grażyna Braun, a także r.pr. Marta Wojtkowiak, natomiast w grupie męskiej w poszczególnych swoich kategoriach wiekowych tytuł Mistrza Polski zdobyli r.pr. Piotr Jeżółkowski oraz r.pr. Tomasz Rogala.

Należy również zaznaczyć, że nasza drużyna w kategorii open całego Biegu Fabrykanta (wszyscy zawodnicy z całego kraju) zdobyła w składzie: r.pr. Marta Wojtkowiak, r.pr. Tomasz Łuczyński, r.pr. Piotr Jeżółkowski, r.pr. Tomasz Rogala III miejsce. R.pr. Tomasz Łuczyński zajął I miejsce w grupie męskiej kategorii wiekowej M40, r.pr. Tomasz Jeżółkowski zajął III miejsce w grupie męskiej kategorii wiekowej M40, a r.pr. Marta Wojtkowiak III miejsce w grupie damskiej kategorii wiekowej M30.

Powyższe zestawienie zostało przygotowane w oparciu o opublikowane wyniki Biegu Fabrykanta. Pełne zestawienie dostępne jest na stronie Organizatora.