07.06.2023

Debaty przy kawie – 30 maja 2016 r.

opublikowano: 2016-05-25 przez:

Zapraszamy na kolejną z cyklu „Debat przy kawie”. Tematem poniedziałkowej debaty będzie liberalizacja reklamy. Gościem Macieja Bobrowicza będzie radca prawny Sławomir Ciupa.

„Reklama – liberalizować czy nie?” to temat kolejnej rozmowy z cyklu „Debat przy kawie”. Zagadnienia związane z liberalizacją reklamy szczegółowo przedstawi radca prawny Sławomir Ciupa.
Sławomir Ciupa ukończył Wydział Prawa i Administracji na Uniwersytecie Warszawskim i Wydział Handlu SGPiS, jest też absolwentem studiów podyplomowych z zakresu pozyskiwania funduszy europejskich. Pracował jako wykładowca i prelegent z zakresu prawa pracy, własności intelektualnej i przemysłowej, ochrony informacji i danych osobowych, zasad wykonywania zawodu i etyki zawodowej na konferencjach, seminariach, szkoleniach zawodowych organizowanych m.in. przez Instytut Zarządzania („Kadry”), Software Konferencje, Software Wydawnictwo, Institute for International Research, European Network Security Institute, Stowarzyszenie Marketingu Bezpośredniego, Midwest Business Training, Wydawnictwo Infor, Krajową Radę Radców Prawnych. Ekspert Ośrodka Badań, Studiów i Legislacji Krajowej Rady Radców Prawnych. Jest autorem wielu publikacji prawniczych.
Debata odbędzie się 25 kwietnia br. w Klubie Radcy Prawnego przy Placu Konstytucji 5 o godzinie 17.00.
Serdecznie zapraszamy!
Transmisja online rozpocznie się o godz. 17.00, zachęcamy do zadawania pytań w trakcie debaty. Formularz znajduje się poniżej.

Wersja na urządzenia mobilne:

Prawo i praktyka

Przygody Radcy Antoniego

Odwiedź także

Nasze inicjatywy