29.02.2024

Debaty przy kawie – 29 lutego 2016 r.

opublikowano: 2016-02-25 przez:

Zapraszamy na kolejną z cyklu „Debat przy kawie”. Tematem poniedziałkowej debaty będzie „Jak uczyć prawników – między Florydą a Warszawą”. Gościem Macieja Bobrowicza będzie dr Ewa Gmurzyńska.

Ewa Gmurzyńska ukończyła Wydział Prawa i Administracji UW oraz studia LLM na University of Florida w Stanach Zjednoczonych. Uzyskała tytuł doktora praw na WPIA UW – Instytut Prawa Cywilnego. Wpisana na listę radców prawnych Okręgowej Izby Radców Prawnych w Warszawie. Adiunkt na WPiA UW. Wykłada mediacje i negocjacje w sporach prawnych na WPiA UW, prowadzi klinikę mediacji oraz Centrum Prawa Amerykańskiego od 1998 r. Współzałożycielka i członek zarządu fundacji Centrum Rozwiązywania Sporów i Konfliktów przy WPiA UW. Jest mediatorem w sporach gospodarczych  i akademickich. Przez prawie dzięwięć  lat sprawowała kolejno funkcje członka Prezydium, wiceprzewodniczącej i przewodniczącej Społecznej Rady ds. Alternatywnych Metod Rozwiązywania Sporów ADR przy Ministrze Sprawiedliwości. Odbyła liczne szkolenia w zakresie mediacji potwierdzone certyfikatami polskimi i zagranicznymi. Autorka kilkunastu artykułów o mediacji, książki „Mediacje w systemie amerykańskim – studia porównawcze” (2007), współautorka i red. naczelny podręcznika „Teoria i praktyka mediacji”, wyd. I (2009) i wyd. II (2014).
Debata odbędzie się 29 lutego br. w Klubie Radcy Prawnego przy Placu Konstytucji 5 o godzinie 17.00.
Serdecznie zapraszamy!
Transmisja online rozpocznie się o godz. 17.00, zachęcamy do zadawania pytań w trakcie debaty. Formularz znajduje się poniżej.

Wersja na urządzenia mobilne:

Prawo i praktyka

Przygody Radcy Antoniego

Odwiedź także

Nasze inicjatywy