21.04.2024

Debaty przy kawie – 24 listopada 2015 r.

opublikowano: 2015-11-23 przez: Mika Ewelina

Zapraszamy na kolejną z cyklu „Debat przy kawie”. Debata poświęcona będzie tematyce prawniczych spółek kapitałowych i odpowiedzi na pytanie: „Prawnicze spółki kapitałowe – dlaczego nie?”. Gościem Macieja Bobrowicza będzie prof. Stanisław Sołtysiński.

Prof. Stanisław Sołtysiński jest wybitnym specjalistą w zakresie prawa cywilnego, własności intelektualnej, prawa handlowego oraz prawa inwestycji zagranicznych. Jest współtwórcą nowoczesnego polskiego prawa handlowego. Uczestniczy aktywnie w międzynarodowym arbitrażu. Jego nazwisko figuruje na liście sędziów Sądu Arbitrażowego przy KIG, Międzynarodowego Trybunału Arbitrażowego przy Austriackiej Izbie Gospodarczej oraz Amerykańskiego Stowarzyszenia Arbitrażowego. Reprezentował rząd polski w rozmowach prowadzących do stowarzyszenia Polski ze Wspólnotą Europejską oraz doradzał rządowi w sprawie przystąpienia Polski do UE.  Jako wieloletni członek Rady Legislacyjnej, prof. Stanisław Sołtysiński służył radą rządowi w sprawach reformy ustawodawstwa mającej na celu rozwój handlu międzynarodowego i zagranicznych inwestycji.
Debata odbędzie się 24 listopada w Klubie Radcy Prawnego przy Placu Konstytucji 5 o godzinie 17.00.
Serdecznie zapraszamy!
Transmisja online rozpocznie się o godz. 17.00, zachęcamy do zadawania pytań w trakcie debaty. Formularz znajduje się poniżej.

Wersja na urządzenia mobilne:

Prawo i praktyka

Przygody Radcy Antoniego

Odwiedź także

Nasze inicjatywy