01.12.2021

Debaty przy kawie – 23 czerwca 2016 r.

opublikowano: 2016-06-21 przez: Mika Ewelina

Zapraszamy na kolejną z cyklu „Debat przy kawie”. Tematem czwartkowego spotkania będzie rozmowa na temat tego czy prawnicy potrafią debatować. Gościem Macieja Bobrowicza będzie dr hab. Jacek Wasilewski.

Jacek Wasilewski jest doktorem habilitowanym nauk społecznych w zakresie nauk o polityce, specjalistą od retoryki, medioznawcą, dziennikarzem, scenarzystą filmowym i telewizyjnym. Zajmuje się mechanizmami narratywizowania rzeczywistości, czyli zamykania wyselekcjonowanych faktów w struktury fabularne.
Ukończył studia na Wydziale Dziennikarstwa i Nauk Politycznych UW. Od 2005 roku pracuje w Zakładzie Retoryki Instytutu Dziennikarstwa. Od 2011 roku kieruje specjalnością dokumentalistyka, której celem jest rozwijanie multimedialnych dziennikarskich form narracyjnych.
Jako specjalista z zakresu retoryki i komunikacji społecznej zajmuje się zawodowo projektowaniem wystąpień publicznych, strategią komunikacji poprzez media i funkcjonowaniem komunikatu w mediach. Współpracuje z rzecznikami wielu instytucji publicznych.
Debata odbędzie się 23 czerwca br. w Klubie Radcy Prawnego przy Placu Konstytucji 5 o godzinie 17.00.
Serdecznie zapraszamy!
Transmisja online rozpocznie się o godz. 17.00, zachęcamy do zadawania pytań w trakcie debaty. Formularz znajduje się poniżej.

Wersja na urządzenia mobilne:

Prawo i praktyka

Przygody Radcy Antoniego

Odwiedź także

Nasze inicjatywy