30.09.2022

Debaty przy kawie – 22 czerwca 2015 r.

opublikowano: 2015-06-22 przez:

Zapraszamy na kolejną z cyklu „Debat przy kawie”. Tematem rozmowy będą tym razem zmiany w procedurze karnej, które wchodzą w życie 1 lipca br. Maciej Bobrowicz będzie rozmawiał z prof. dr hab. Moniką Całkiewicz.

Monika Całkiewicz jest prorektorem ds. studiów prawniczych oraz profesorem nadzwyczajnym w Katedrze Prawa Karnego Kolegium Prawa Akademii Leona Koźmińskiego. Specjalizuje się w sprawach karnych – tej tematyce poświęcona była jej rozprawa habilitacyjna pt.: Modus operandi sprawców zabójstw. Jest także przewodniczącą zespołu strategicznego Okręgowej Izby Radców Prawnych w Warszawie ds. występowania przez radców prawnych w charakterze obrońców. Była prokuratorem Prokuratury Rejonowej Warszawa–Mokotów. Obecnie jest radcą prawnym.

Debata odbędzie się 22 czerwca w Klubie Radcy Prawnego przy Placu Konstytucji 5, o godzinie 18.00. Serdecznie zapraszamy.

Transmisja online rozpocznie się o godz. 18.00, serdecznie zapraszamy do zadawania pytań w trakcie debaty. Formularz znajduje się poniżej.

Prawo i praktyka

Przygody Radcy Antoniego

Odwiedź także

Nasze inicjatywy