27.05.2024

Debaty przy kawie – 14 września 2015 r.

opublikowano: 2015-09-11 przez:

Zapraszamy na kolejną z cyklu „Debat przy kawie”. Debata poświęcona będzie odpowiedzi na pytanie: „Sądownictwo polubowne i co dalej?”. Gościem Macieja Bobrowicza będzie Beata Gessel-Kalinowska vel Kalisz.

Beata Gessel-Kalinowska vel Kalisz jest radcą prawnym, absolwentką Wydziału Prawa i Administracji Uniwersytetu Warszawskiego (1989). Tytuł doktora nauk prawnych uzyskała na Uniwersytecie Kardynała Stefana Wyszyńskiego w Warszawie w roku 2009. Posiada bogate doświadczenie w zakresie sądownictwa polubownego w stałych sądach arbitrażowych oraz w postępowaniach ad hoc – do tej pory wzięła udział w ponad 100 międzynarodowych i krajowych postępowaniach arbitrażowych z zakresu fuzji i przejęć, prawa budowlanego i kontraktów handlowych. Od 2011 roku pełni funkcję Prezesa Sądu Arbitrażowego LEWIATAN. W 2015 roku została Członkiem Międzynarodowego Sądu Arbitrażowego ICC. Zasiada również w Zarządzie Stowarzyszenia ArbitralWomen, jest członkiem Komisji Rewizyjnej Polskiego Stowarzyszenia Sądownictwa Polubownego oraz przewodniczącą Komisji Rewizyjnej przy Polskim Stowarzyszeniu Inwestorów Kapitałowych. Jest wykładowcą Uniwersytetu Kardynała Stefana Wyszyńskiego w Warszawie, gdzie prowadzi wykłady z zakresu fuzji i przejęć oraz arbitrażu międzynarodowego dla przyszłych prawników.
Debata odbędzie się w dniu 14 września w Klubie Radcy Prawnego przy Placu Konstytucji 5 o godzinie 17.00.
Serdecznie zapraszamy
Transmisja online rozpocznie się o godz. 17.00, serdecznie zapraszamy do zadawania pytań w trakcie debaty. Formularz znajduje się poniżej.
 

Wersja na urządzenia mobilne:

Prawo i praktyka

Przygody Radcy Antoniego

Odwiedź także

Nasze inicjatywy