19.04.2024

Bieg Fabrykanta 2019 – Izba warszawska znów najlepsza!

opublikowano: 2019-09-05 przez: Pusiewicz Weronika

W upalną sobotę, 24 sierpnia br., radcowie prawni i aplikanci z całej Polski po raz szósty stanęli na starcie Mistrzostw Polski Radców Prawnych i Aplikantów w Biegu na 10 km, który odbył się w ramach Biegu Fabrykanta w Łodzi. Mimo wysokiej temperatury i sporego dystansu do pokonania, uczestnikom wydarzenia udało się przebiec wyznaczoną trasę nadspodziewanie szybko, a ich wyników nie powstydziliby się nawet zawodowi atleci. Po Biegu wszyscy uczestnicy oraz ich rodziny i przyjaciele spotkali się w ogrodach OIRP w Łodzi, gdzie odbył się bankiet połączony z uroczystą ceremonią wręczenia nagród dla najlepszych zawodników.

W klasyfikacji drużynowej OIRP w Warszawie w składzie r.pr. Tomasz Łuczyński, r.pr. Piotr Jeżółkowski, r.pr. Tomasz Rogala i r.pr. Marcin Kusiński po raz kolejny okazała się najlepszą Izbą i zdobyła tytuł Mistrza Polski. Drugie miejsce zajęła drużyna z OIRP we Wrocławiu, a trzecie miejsce OIRP w Łodzi.

Zawodnicy z OIRP w Warszawie w klasyfikacjach indywidualnych również zdobyli wysokie miejsca. W kategorii open pań r.pr. Marta Wojtkowiak została najlepszą zawodniczką, a trzecie miejsce zajęła r.pr. Grażyna Braun. Natomiast w kategorii open panów r.pr. Tomasz Łuczyński zdobył brąz.

Oprócz tego  najlepszym zawodnikiem w swojej kategorii okazał się r.pr. Piotr Jeżółkowski, a tuż za nim uplasował się r.pr. Jarosław Dąbkowski.

Poniżej prezentujemy pełną klasyfikację w poszczególnych kategoriach:

Open Pań:

1. Marta Wojtkowiak z OIRP Warszawa,
  2. Paulina Filipczak-Zawadzka z OIRP Łódź 3. Grażyna Braun z OIRP Warszawa.