17.01.2018

Aplikacja LawBay jest już dostępna!

opublikowano: 2017-02-22 przez: Śleszyńska Anna

LawBay, dedykowana radcom prawnym i pozostałym prawnikom bezpłatna, mobilna aplikacja na smartfony, dzięki której na bieżąco można śledzić prawnicze szkolenia, konferencje i wydarzenia integracyjne odbywające się zarówno w Polsce, jak i za granicą jest już dostępna! Można ją pobrać zarówno na system iOS, jak i Android.

Aplikacja Law Bay jestem projektem Komisji Zagranicznej IX kadencji Okręgowej Izby Radców Prawnych w Warszawie. Powstała ona dzięki dofinansowaniu Krajowej Rady Radców Prawnych w Warszawie na „najlepszy projekt zagraniczny”. Propozycja Izby warszawskiej zajęła I miejsce w tym konkursie i właśnie doczekała się końca realizacji.
Dzięki aplikacji LawBay będzie można m.in. być na bieżąco powiadamianym o aktualnościach w zakresie doskonalenia zawodowego i wydarzeń o charakterze integracyjnym (kulturalnych, rekreacyjnych, sportowych). Ponadto każdy użytkownik aplikacji będzie miał także możliwość dostępu do listy wydarzeń wyświetlanej w postaci przejrzystego kalendarza wraz z możliwością filtrowania wydarzeń wg siedmiu różnych kryteriów – w zależności od indywidualnych preferencji i potrzeb. Każde wydarzenie można także zsynchronizować z kalendarzem w telefonie i ustawić przypomnienie.
Aplikację można pobrać za pośrednictwem sklepu Google Play oraz Apple Store.

Prawo i praktyka

Przygody Radcy Antoniego

Odwiedź także

Nasze inicjatywy