29.02.2024

29. Bieg Niepodległości za nami!

opublikowano: 2017-11-13 przez:

Ponad 15 tysięcy biegaczy ukończyło tegoroczny 29. Bieg Niepodległości. Wśród nich znaleźli się także członkowie Izby warszawskiej.

Amatorzy biegania rokrocznie biorą udział w organizowanym przez m.st. Warszawa Biegu Niepodległości. I choć podobnie, jak rok temu pogoda nie dopisała to chętnych, by sobotnie przedpołudnie spędzić aktywnie, było ponad 15 tysięcy osób. Tegoroczna, 10-kilometrowa trasa, prowadziła przez Al. Jana Pawła II, wiaduktem nad Alejami Jerozolimskimi i przez ul. Chałubińskiego do Alei Niepodległości. Na starcie uczestnicy ustawiali się w białych i czerwonych koszulkach, tworząc tzw. „żywą flagę”.
Okręgowa Izba Radców Prawnych w Warszawie, podobnie jak w latach ubiegłych, we współpracy z Okręgową Radą Adwokacką w Warszawie przygotowała specjalnie stanowisko zwane „Strefą Mecenasa”, w którym radcowie prawni i adwokaci, a także aplikanci obu samorządów mogli spotkać się i wymienić uwagami odnośnie Biegu oraz skorzystać z przygotowanego cateringu.
Wszystkich biegaczy z Izby warszawskiej informujemy o organizowanych treningach biegowych, które od 15 listopada br. będą odbywały się w każdą środę w godzinach 19.00–20.00 w sali „Olinek” przy ul. Bobrowieckiej 9 w Warszawie. Serdecznie zapraszamy!
Zachęcamy do zapoznania się z wynikami Biegu oraz zapraszamy do obejrzenia galerii zdjęć z tego wydarzenia tutaj.

Prawo i praktyka

Przygody Radcy Antoniego

Odwiedź także

Nasze inicjatywy